Price
3,00 zł - 7 581,00 zł
Zniżka
Dostępny
+ Zobacz więcej
Ostatnie sztuki
+ Zobacz więcej
Nowość
+ Zobacz więcej
Technologie
+ Zobacz więcej

Bestsellery Mechanizmy korbowe i suporty rowerowe

Mechanizmy korbowe i suporty rowerowe

508 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
508 produktów

Chcesz wiedzieć więcej o mechanizmach korbowych i suportach rowerowych?

Zębatki i korby są odpowiedzialne za przekazywanie mocy rowerzysty do łańcucha, który z kolei przekazuje ją do tylnego koła roweru . Składają się one z jednej lub więcej zębatek przymocowanych do korb, na końcu których znajdują się pedały. Jest jedna korba na prawą i jedna na lewą nogę i są one zamontowane pod kątem 180 stopni względem siebie, połączone suportem.

Zębatki to koła zębate, które poruszają łańcuchem rowerowym i przenoszą ruch na tylne koło za pośrednictwem kaset. Dostępne są różne rozmiary zębatek, aby zwiększyć siłę przełożenia, a tym samym dostosować jazdę do różnych warunków terenowych.

Można powiedzieć, że suport jest sercem roweru, ponieważ jest to jeden z najważniejszych elementów roweru, ale o suporcie nie mówi się często, ponieważ zwykle nie jest on widoczny. Prawie wszystkie suporty są wodoszczelne, są montowane na wcisk i nie można ich zdemontować, ale można je nasmarować, aby poprawić ich działanie.

Osie te nie oferują wielu opcji konserwacji lub naprawy, więc jeśli się zepsują, zwykle będziesz musiał całkowicie wymienić suport .


Marki Mechanizmy korbowe i suporty rowerowe, które mogą cię zainteresować:

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.