- 30%

Mini pompy szosowe Zéfal Air Profil Micro Matte Black

PVR 97,91 zł
68,56 zł
Oszczędzasz: 30%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Pompka szosowa Zéfal Air Profil Micro Mini, kolor srebrny, duża objętość napełnienia, wykonana w całości z aluminium dla większej trwałości, lekkości i wysokiej odporności na korozję, mała i lekka. Zaprojektowany z błotnikiem, który zapobiega zabrudzeniu i utrzymuje połączenie w czystości. Prążkowany mankiet dla lepszego ułożenia dłoni. Cechy mini-pompy drogowej Zéfal Air Profil Micro: - Mocowanie: klips - Pompowanie: 7 barów. / 100 psi. - Krzywka blokująca: aluminium - Długość: 165 mm. / 6,5'' - Waga: 88 gr. - Chwyt: aluminium - Mocowanie: dwustronne Presta / Schrader - Rura: aluminium - Mostek: aluminium
Referencja: ZE-36243

Wyróżniamy

Minipompa Air Profil Micro jest przeznaczona specjalnie do użytku drogowego i jest jednym z najbardziej kompaktowych produktów. Wykonany w 100% z aluminium i mierzy tylko 165 mm. Będzie Twoim dyskretnym i stabilnym sprzymierzeńcem w kieszeni. Gwarantują to profesjonaliści FDJ i zwycięzca Best on Budget by Cycling.

Wyróżniamy

Minipompa Air Profil Micro jest przeznaczona specjalnie do użytku drogowego i jest jednym z najbardziej kompaktowych produktów. Wykonany w 100% z aluminium i mierzy tylko 165 mm. Będzie Twoim dyskretnym i stabilnym sprzymierzeńcem w kieszeni. Gwarantują to profesjonaliści FDJ i zwycięzca Best on Budget by Cycling.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.