28 produktów z

Mitas

28 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
28 produktów

Mitas to producent opon z długą tradycją i silnym wsparciem dla badań i rozwoju. Cele innowacyjne firmy Mitas pomogły jej zająć drugie miejsce wśród największych europejskich producentów opon terenowych.

Mitas posiada obecnie pięć zakładów produkcyjnych: jeden w Charles City w stanie Iowa i cztery w Europie. Nowa fabryka zlokalizowana w Otrokovicach w Czechach została otwarta w 2012 roku i produkuje wysokiej jakości rolnicze opony radialne na rynki całego świata. Większość sprzedaży firmy Mitas była historycznie prowadzona na rynek europejski i za pośrednictwem producentów oryginalnego wyposażenia, takich jak konstruktorzy maszyn z oryginalnym wyposażeniem, posiadający fabryki w Europie. Obecnie około 86 procent wszystkich opon produkowanych przez Mitas trafia do klientów w całej Europie.

Firma jest jednak zdecydowana rozszerzyć swoją globalną obecność. Jednym z największych kamieni milowych było utworzenie zakładu produkcyjnego w Stanach Zjednoczonych blisko rolników i producentów maszyn, ze względu na duże zapotrzebowanie północnoamerykańskiego rynku rolnego z dużymi oczekiwaniami wzrostu. Dzięki zakładowi Mitas w Charles City północnoamerykańscy rolnicy odnieśli korzyści ze zwiększonej konkurencji, a firma Mitas stała się trzecim co do wielkości producentem radialnych opon rolniczych w Stanach Zjednoczonych. Mitas produkuje radialne opony rolnicze w Stanach Zjednoczonych od 2012 roku.


Kategorie powiązane z Mitas