Mostek Truvativ Stylo T40 90mm. Białe aluminium

364,76 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Mostek Truvativ Stylo T40 75 mm. aluminium o nowej konstrukcji, z korpusem z kutego aluminium ze stopu 7050 z 4-śrubowym zaciskiem i 2-śrubowym zaciskiem kierownicy. Ma konstrukcję typu flip-flop, aby lepiej ustalić swoją pozycję. Z nową grafiką jest dostępny w kolorze czarnym lub białym, w różnych długościach: 75 mm, 90 mm, 100 mm, 110 mm. Materiał: Kute 3D aluminium 7050 Korpus Kołnierz aluminiowy 7050 Waga: 130 gr. (110 mm.) Dostępne wymiary: 75 mm., 90 mm., 100 mm., 110 mm.
Referencja: TV-00.6515.069.050

Wyróżniamy

Mostek Truvativ wystarczająco lekki, aby sprostać profesjonalnym wyścigom XC i wystarczająco mocny, aby pedałować po trudnych trasach.

Wyróżniamy

Mostek Truvativ wystarczająco lekki, aby sprostać profesjonalnym wyścigom XC i wystarczająco mocny, aby pedałować po trudnych trasach.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.