Multistacja domowa Horizon Torus 5 (w cenie montaż i uruchomienie)

9 626,48 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Atlas Horizon Torus 5 zapewnia dużą wszechstronność ćwiczeń na solidnej platformie. Struktura: - Rura podstawowa: kwadratowa - Wykończenie: czarny mat - Kółko: wysoka jakość - Regulowane oparcie i siodełko: tak - Linki: elastyczny kabel nylonowy powlekany - Pręty prowadzące: rurki chromowane - Stos ciężarów: 80 kg - Wymiary: 189 x 207 x Stanowisko do ćwiczeń o długości 204 cm: - Stanowisko z wyciągiem wysokim: ściąganie boczne (przód i tył), wyciskanie tricepsów, napinanie bicepsów w pozycji siedzącej. - Ćwiczenie koła pasowego brzucha: Skurcze w pozycji siedzącej. - Stanowisko do wyciskania/wioślarstwa: wyciskanie na klatkę piersiową, wiosłowanie w pozycji siedzącej, wyciskanie na ramiona stojąc. - Swobodny ruch: wyciskanie na lince w pozycji skośnej, przeciąganie na lince, czołganie się po krzyżu, wykonywanie ćwiczeń siłowych, wyciskanie na barki z rotacją, wyciskanie na barki z linką, wewnętrzne barki w pozycji siedzącej, uginanie ramion w pozycji siedzącej. - Stacja rozwoju nóg: Prostowanie nóg, Uginanie nóg. - Stacja z wyciągiem dolnym: rząd na podłodze w pozycji siedzącej, uginanie ramion w pozycji stojącej, wzruszanie ramion, wiosłowanie w pozycji pionowej, unoszenie barków w przód, wyciskanie na zewnątrz, wyciskanie wewnętrzne, prostowanie bioder, unoszenie kolan. - Stacja VKR: nachylenie, unoszenie nóg, podciąganie, pompki, przysiady - Stanowisko do wyciskania nóg: wyciskanie nóg, łydki. Akcesoria w zestawie: - Boczny drążek do podciągania. - Taśma swobodnego ruchu. - Dolny drążek do wiosłowania. - Taśma brzuszna. - Taśma na kostkę. - Łańcuch. - Haczyki na akcesoria x 3. *Montaż i uruchomienie w cenie
Referencja: JO-TORUS5

Opinia eksperta

Kompletne wielostanowiskowe urządzenie umożliwiające profesjonalne wykonywanie najlepszych ćwiczeń fitness z szeroką gamą funkcji. Będziesz mógł zdefiniować i wzmocnić między innymi nogi, ramiona i brzuch, z dużą wydajnością i całkowitym bezpieczeństwem. Dodatkowo umożliwia wykonywanie ćwiczeń jednocześnie z drugą osobą.

Opinia eksperta

Kompletne wielostanowiskowe urządzenie umożliwiające profesjonalne wykonywanie najlepszych ćwiczeń fitness z szeroką gamą funkcji. Będziesz mógł zdefiniować i wzmocnić między innymi nogi, ramiona i brzuch, z dużą wydajnością i całkowitym bezpieczeństwem. Dodatkowo umożliwia wykonywanie ćwiczeń jednocześnie z drugą osobą.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.