Twój koszyk

Namiot Coleman Polygon Hexagon 6 niebiesko-zielony

PVR 1 646,47 zł
1 454,13 zł
Oszczędzasz: 12%
Kup ten produkt i zbierz 335 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Namiot Coleman Polygon Hexagon 6 wyróżnia się składanymi ścianami bocznymi, oferującymi widok na otoczenie w zakresie 360°, a także pomysłowymi składanymi drzwiami zapewniającymi większy komfort. Otwarcie boków pozwala na dopływ dużej ilości powietrza i światła do namiotu. Istnieją dwa otwory, z których jeden jest opatentowany przez Colemana, oraz port elektryczny dla dodatkowej wygody. Tropik można zdjąć i namiot zamienia się w pomieszczenie z moskitierą, idealne do ogrodu. Cechy: - Oznaczone kolorami słupki - Składane drzwi - Służy jako altana z moskitierą - Szerokie drzwi ułatwiające dostęp - Pojemność: 6 osób - Słupki: stalowe - Wymiary: 213 cm wysokość x 320 cm szerokość x 180 cm długość - Podłoga: PE, uszczelniony, w pełni zintegrowany - Tkanina zewnętrzna: Poliester PU 2000 mm - Tkanina wewnętrzna: Oddychający poliester, moskitiera - Uszczelnione szwy - Torba transportowa - Waga: 14,5 kg - Słup wody: 2000 mm
Referencja: COL-2000038701

Wyróżniamy

Namioty Coleman cieszą się dużym uznaniem wśród wszystkich wczasowiczów dzięki różnym modelom zaprojektowanym z wysokiej jakości materiałów i naprawdę konkurencyjnym cenom.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Namioty Coleman cieszą się dużym uznaniem wśród wszystkich wczasowiczów dzięki różnym modelom zaprojektowanym z wysokiej jakości materiałów i naprawdę konkurencyjnym cenom.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.