Narzędzia rowerowe

1389 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
1389 produktów

Chcesz wiedzieć więcej o narzędziach rowerowych?

Narzędzia rowerowe są niezbędne, jeśli wybierasz się w długą trasę szosową lub górską, ponieważ jeśli w połowie jazdy zerwiesz łańcuch, musisz wyregulować hamulec lub wyregulować wysokość siodełka, możesz to zrobić bez żadnych problemów. Są one również przydatne w przypadku konieczności dokonania szybkiej naprawy w domu, ponieważ można wyregulować wiele rzeczy przed koniecznością udania się do warsztatu.

Większość wielofunkcyjnych narzędzi jest niewielka i łatwa do przenoszenia w każdej torbie rowerowej lub kieszeni koszulki rowerowej, dlatego zaleca się, aby zawsze mieć je przy sobie, aby móc rozwiązać wszelkie problemy mechaniczne, które pojawią się podczas wycieczki i wrócić do domu bez żadnych problemów.

Narzędzia rowerowe składają się z szerokiej gamy narzędzi i są niezbędne do napraw. Zazwyczaj są to klucze imbusowe 2, 2,5, 3, 4, 5, 6 i 8 mm, śrubokręty płaskie i krzyżakowe oraz klucze Torx T-25, ale najlepsze narzędzia rowerowe mogą być wyposażone w przecinaki do łańcuchów kompatybilne z 8, 9 i 10 biegami, a nawet mini pompkę do amortyzatorów.

Przed wyruszeniem w drogę nie zapomnij o narzędziach. Zapewniamy, że problemy mechaniczne na drodze są dość powszechne i w wielu sytuacjach nie ma innego wyjścia niż samodzielne wykonanie naprawy w celu powrotu do domu.


Marki Narzędzia rowerowe, które mogą cię zainteresować:

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.