Nastawnik bloków Crankbrothers Ergon TP1

127,77 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Nastawnik bloków Crankbrothers Ergon TP1 to narzędzie umożliwiające bardziej precyzyjną regulację bloków w bucie rowerowym. Energia przy każdym naciśnięciu pedału jest przenoszona przez pedały, buty i bloki, więc bardziej ergonomiczne dopasowanie bloków może znacznie poprawić siłę i wydajność. Urządzenie do regulacji bloków Ergon TP1 gwarantuje dokładną regulację w podstawowych punktach montażu bloków – pozycji przedniej, tylnej i kąta stopy – w szybki i skuteczny sposób. Zawiera instrukcję obsługi ze wskazówkami dotyczącymi zakładania bloków w celu zapewnienia ergonomicznej pozycji stóp i kolan. Cechy: - Jeden rozmiar pasuje do wszystkich - Materiał: Tech. Polipropylen
Referencja: ER-48000010

Wyróżniamy

Praktyczne narzędzie, które pozwoli Ci umieścić bloki w pozycji, która najlepiej pasuje do Twojej anatomii, umożliwiając w ten sposób maksymalne wykorzystanie siły przy każdym naciśnięciu pedału w celu uzyskania optymalnej wydajności.

Wyróżniamy

Praktyczne narzędzie, które pozwoli Ci umieścić bloki w pozycji, która najlepiej pasuje do Twojej anatomii, umożliwiając w ten sposób maksymalne wykorzystanie siły przy każdym naciśnięciu pedału w celu uzyskania optymalnej wydajności.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.