Twój koszyk

- 28%

Naświetle dachowe bez silnika Fiamma Vent białe

PVR 368,30 zł
264,09 zł
Oszczędzasz: 28%
Kup ten produkt i zbierz 60 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Świetlik bez silnika Fiamma ma obniżoną konstrukcję osłony zewnętrznej, a także jest aerodynamiczny i cichy na drodze. Procedury testowe przy wysokich prędkościach dowodzą znacznej redukcji hałasu i wibracji. Atest ABE, wykonany z wysokiej jakości materiałów stabilizowanych na promienie UV. Charakterystyka: - Aerodynamiczna konstrukcja: Brak konieczności montażu deflektora - Montaż typu Sandwich: Szybki montaż, bez konieczności wykonywania dodatkowych otworów w pojeździe - Stała wentylacja: Aby zapewnić stałą cyrkulację powietrza - System otwierania: Z praktyczną kierownicą - Moskitiera : Wykonany z aluminium, można go łatwo zdemontować do czyszczenia - Opuszczone wykończenie: Zajmuje minimalną pionową przestrzeń na dachu pojazdu - Wymiary: 40 x 40 cm - Waga: 2,8 kg
Referencja: FIA-04329B02-

Wyróżniamy

Oferuje wysoką jakość i najlepsze funkcje.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Oferuje wysoką jakość i najlepsze funkcje.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.