- 36%

Nosidełko Bellelli Little Duck Relax w kolorze szaro-pomarańczowym z tylną ramą

PVR 422,05 zł
272,20 zł
Oszczędzasz: 36%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Nosidełko Bellelli Little Duck Relax ma lekką i wytrzymałą konstrukcję ze wzmocnieniem z oddychających wkładek i regulowaną wysokością podnóżka. Cechy: - Lekka i wytrzymała konstrukcja, z łatwo zmywalnego, nietoksycznego plastiku - Poduszki można prać - Niezwykle wygodny pas bezpieczeństwa dla rodziców, który można zapiąć i odczepić jedną ręką - Bezstopniowa regulacja wysokości podnóżków - Regulowany pas bezpieczeństwa wysokość i długość - Duże i wygodne krzesełko - Wysokie pianki boczne dla lepszego podparcia dziecka - Szerokie zabezpieczenie przed dotykaniem stóp do szprych kół - Mocowanie do pionowej rurki ramy - Maks. waga. 22 kg
Referencja: BL-41523

Wyróżniamy

Bellelli produkuje nosidełka do rowerów, zaprojektowane tak, aby podróże z dzieckiem na foteliku były jak najbardziej komfortowe i bezpieczne.

Wyróżniamy

Bellelli produkuje nosidełka do rowerów, zaprojektowane tak, aby podróże z dzieckiem na foteliku były jak najbardziej komfortowe i bezpieczne.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.