Nosidełko Polisport Koolah FF do montażu do ciemnoszarej, srebrnej ramy

PVR 217,28 zł
189,81 zł
Oszczędzasz: 13%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Fotelik dziecięcy Polisport Koolah FF umożliwia przewóz dzieci do 22 kg i mocowany jest do ramy roweru. Stosowany jest w ramach z rurkami okrągłymi i owalnymi. Nosidełko Koolah FF ma otulającą konstrukcję i zapewnia doskonałą ochronę boczną, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo dziecka. Koolah FF jest wyposażony w 4-pozycyjne podnóżki, zapewniające lepszą ochronę i trzymanie stóp, 3-punktowy pas bezpieczeństwa, zabezpieczenia boczne i 3 opcje pozycji. Bezpieczeństwo: - Podłokietniki chroniące dłonie dziecka - Większa ochrona boczna - Rośnie wraz z dzieckiem: 3-punktowy regulowany pas bezpieczeństwa - Klamra zabezpieczająca przed dziećmi - 1 tylna naklejka odblaskowa - Dodatkowa taśma zabezpieczająca do przymocowania do ramy - Większa ochrona stóp , unikając kontaktu z kołem Komfort: - 2 opcje wysokości umieszczenia pasa bezpieczeństwa - Podnóżek regulowany w 4 pozycjach - Zacisk mocujący umożliwia założenie i zdjęcie nosidełka rowerowego w ciągu kilku sekund poprzez naciśnięcie przycisku - Oznacza to również, że jest łatwa wymiana lub przechowywanie bagażnika - W zestawie znajdują się wszystkie narzędzia i zestaw montażowy wymagany do zamocowania - Pasuje do rowerów z bagażnikiem lub bez - Możliwość przesuwania bagażnika w przód i w tył w 3 pozycjach, w zależności od wielkości dziecka i Normy rowerowe: - Zgodny z TÜV GS - EN 14344 Dane techniczne: - Można używać na rowerach z bagażnikiem lub bez - Kompatybilny z okrągłymi lub owalnymi rurkami o średnicy od 28 do 40 mm - Zacisk musi mieć odstęp 80 mm dla ustalenie. - Zalecany do rowerów 26", 28" - Model ten posiada specjalną wersję dla kół 29" i małych ram - Nie jest kompatybilny z ramami kwadratowymi, trójkątnymi i karbonowymi - Nie jest kompatybilny z rowerami z włókna węglowego - Nie jest kompatybilny z amortyzatorem tylnego zawieszenia Waga dziecka: - 9 do 22 kg Wymiary nosidełka: - Długość 398 x wysokość 748 x głębokość 450
Referencja: PS-8631400009

Opinia eksperta

Jest to nosidełko do montażu na ramie, dla dzieci od 9 do 22 kg.

Opinia eksperta

Jest to nosidełko do montażu na ramie, dla dzieci od 9 do 22 kg.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.