NutriSport batonik PROTEIN o smaku kokosowym (24 szt.)

153,37 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Baton NutriSport PROTEIN o smaku kokosowym, bardzo bogaty w najwyższej jakości białka o wzorowej wartości biologicznej, gdyż nie każde źródło białka jest najodpowiedniejsze do prawidłowego odżywienia mięśni. Zapotrzebowanie na białko sportowca waha się od 1 g do 2 g na kg masy ciała dziennie, co oznacza stosowanie zbilansowanej diety zgodnej z codziennym zużyciem mięśni. Baton PROTEIN to suplement diety na bazie białek mlecznych wraz z minerałami i witaminami do szybkiej regeneracji i pokrycia zwiększonych potrzeb podczas intensywnego wysiłku fizycznego, a jego zbilansowany profil żywieniowy sprawia, że jest zdrową i zbilansowaną przekąską dla osób dbających o zbilansowaną dietę. Zawiera 32% białek o najwyższej wartości biologicznej. Wraz z codziennym treningiem wspomaga rozwój mięśni. Smaki: Kokosowy, Jogurt-Jabłko, Pomarańcza, Banan, Cytryna, Wanilia-Ciasteczka, Czekolada Prezentacja: Batony 46 g Przybliżone informacje o wartości odżywczej Batonik NutriSport BIAŁKO na 100 gr: Wartość energetyczna 405 Kcal (1705 kJ) Białka 32 gr Węglowodany 40 gr Tłuszcze 13 gr Przybliżone informacje o wartości odżywczej NutriSport batonik PROTEIN na 46 gr: Wartość energetyczna 186 Kcal (785 kJ) Białka 14,7 gr Węglowodany 18,4 gr Tłuszcze 6 gr
Referencja: NU-1010

Opinia eksperta

Baton NutriSport PROTEIN to bogate źródło białka, idealne do spożycia o każdej porze dnia, zarówno po treningu, jak i pomiędzy posiłkami, aby zapewnić dostawę aminokwasów niezbędnych do rozwoju mięśni.

Opinia eksperta

Baton NutriSport PROTEIN to bogate źródło białka, idealne do spożycia o każdej porze dnia, zarówno po treningu, jak i pomiędzy posiłkami, aby zapewnić dostawę aminokwasów niezbędnych do rozwoju mięśni.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.