NutriSport ENERGETICA baton o smaku truskawkowym (24 szt.)

155,26 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Baton NutriSport ENERGETICA o smaku truskawkowym to baton energetyczny będący mieszanką stopniowo przyswajalnych węglowodanów. Połączenie najwyższej jakości składników odżywczych (białka mleka i węglowodanów), uzupełnionych z kolei witaminami i minerałami, sprawia, że batony te są idealną przekąską przed ciężkim treningiem. Baton ENERGETIC to baton bogaty w węglowodany, ale także w białka, gdyż podstawą budowy mięśni są białka, którym towarzyszy odpowiednia kaloryczność. Ponadto dzięki zawartości witamin i minerałów uzupełnia dietę sportowca w sposób zbilansowany, zapewniający optymalne wyniki na treningu. Smaki: Truskawka, Czekolada-Orzechy laskowe, Jogurt, Wanilia-Ciasteczka Sposób podania: baton 44 g Wartości odżywcze i skład Baton NutriSport ENERGETICA na 100 gr: Wartość energetyczna 406 Kcal (1708 kJ) Białka 20 gr Węglowodany 50 gr Tłuszcze 14 gr Wartości odżywcze i skład NutriSport ENERGETICA baton na 44 gr: Wartość energetyczna 179 Kcal (753 kJ) Białka 8,8 gr Węglowodany 22 gr Tłuszcze 6,2 gr
Referencja: NU-1007

Opinia eksperta

Batony energetyczne NutriSport zostały skomponowane w zbilansowany sposób, aby zapewnić energię potrzebną zarówno na treningu, jak i podczas codziennej pracy.

Opinia eksperta

Batony energetyczne NutriSport zostały skomponowane w zbilansowany sposób, aby zapewnić energię potrzebną zarówno na treningu, jak i podczas codziennej pracy.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.