Twój koszyk

Nutrisport Energy Ciasto czekoladowe

62,66 zł
Kup ten produkt i zbierz 14 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Nutrisport Energy Cake z węglowodanami pełnią funkcję „paliwa” podczas ćwiczeń, dlatego są niezbędne do osiągania wyników sportowych. Jednakże dostarczanie węglowodanów przed wysiłkiem fizycznym jest tak samo ważne, jak podczas wysiłku fizycznego, ponieważ należy stawić czoła wysiłkowi fizycznemu z maksymalnymi zapasami glikogenu i rezerwami energii. Te hydraty, które spożywamy, magazynowane są w organizmie w postaci „glikogenu” mięśniowego i wątrobowego, dzięki czemu w obliczu czynności wymagającej zapotrzebowania na energię metabolizm wykorzystuje je, aby móc ją przeprowadzić. Z grubsza rzecz biorąc, możemy rozróżnić dwa rodzaje węglowodanów: Proste (monosacharydy i disacharydy): Ich budowa chemiczna czyni je źródłem szybkiej energii. Kompleksy (oligosacharydy i polisacharydy): Ze względu na swoją budowę chemiczną są metabolizowane wolniej, co wiąże się z sekwencyjnym dostarczaniem energii. Ciasto ENERGY składa się z mieszanki węglowodanów prostych i złożonych, idealnych do spożycia na kilka godzin przed aktywnością fizyczną. Oprócz wkładu energetycznego (ponad 300 Kcal na spożycie), jego skład wyróżnia się udziałem: Białko: Niezbędne w procesach regeneracji mięśni i chroniące mięśnie przed fizycznym zużyciem. Sód: Jeden z głównych elektrolitów traconych z potem, tak ważny w metabolizmie energetycznym i sercowo-naczyniowym. Potas: Odgrywa ważną rolę w aktywności komórek mięśniowych i transmisji nerwów. Magnez: Elektrolit biorący udział w procesach skurczu i rozluźnienia mięśni, niezbędny do zapobiegania skurczom. ENERGY Cake to lekkostrawne ciasto energetyczne, które dostarcza składników odżywczych potrzebnych do treningu i/lub zawodów. Instrukcja użycia Ciasto energetyczne Nutrisport: Weź 1 godzinę przed ćwiczeniami Prezentacja Ciasto energetyczne Nutrisport: słoik 560 gr Informacje o wartościach odżywczych Ciasto energetyczne Nutrisport ok. na 80 g: Energia 321 Kcal/1355 kJ Białka 6,9 g Węglowodany 57 g w tym cukry 29 g Tłuszcze 7 g w tym nasycone 2,5 g Błonnik 1,8 g Sód 488 mg Potas 488 mg (24%*) Magnez 96 mg (26%*) ) *% RDA: Zalecana dzienna ilość
Referencja: NU-4028

Wyróżniamy

Energy Cake od Nutrisport jest skomponowany na bazie mieszanki węglowodanów, idealnej do spożycia na kilka godzin przed aktywnością fizyczną.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Energy Cake od Nutrisport jest skomponowany na bazie mieszanki węglowodanów, idealnej do spożycia na kilka godzin przed aktywnością fizyczną.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.