NutriSport FatBurner Shot (20 strzałów)

157,74 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
NutriSport FatBurners Shot to koncentrat L-karnityny, który w połączeniu z ćwiczeniami aerobowymi stymuluje redukcję tkanki tłuszczowej dzięki przemianie tłuszczu w energię. Aby uzyskać większy efekt „spalacza tłuszczu”, oprócz L-karnityny zawiera inozytol cholinę, która działa synergistycznie z L-karnityną i sprzyja mobilizacji tłuszczu podczas ćwiczeń. - Formuła NutriSport FatBurner Shot: · L-karnityna: L-karnityna jest najskuteczniejszym transporterem kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie przekształca nadmiar tłuszczu w energię. L-Karnityna sprzyja przemianie tłuszczu w energię, gdyż pełni funkcję transportera kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie następuje ich utlenianie. Proces ten nasila się w przypadku zapotrzebowania na energię, zawsze wskazane jest także łączenie L-karnityny z ćwiczeniami aerobowymi w celu uzyskania lepszych efektów. 100% L-karnityny obecnej w FatBurners to Carnipure, co gwarantuje maksymalną jakość i skuteczność. Podobnie L-karnityna wspomaga konwersję tłuszczu zmagazynowanego w tkance tłuszczowej w energię, osiągając w ten sposób większą definicję mięśni. · Cholina: Cholina jest składnikiem odżywczym niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego i mózgowego. Ponadto zapobiega odkładaniu się tłuszczów w postaci tkanki tłuszczowej i sprzyja ich mobilizacji do zamiany na energię. Jego połączenie z inozytolem przyczynia się do regulacji poziomu cholesterolu we krwi. · Inozytol: Inozytol stymuluje metabolizm tłuszczów, mobilizując je i zapobiegając ich gromadzeniu się zarówno w wątrobie, jak i tkance tłuszczowej. Oznacza to, że przyspiesza spalanie w celu wytworzenia energii. W połączeniu z choliną reguluje poziom cholesterolu we krwi. - Zalecenia NutriSport: Przyjmuj 1 THERMOSHOT rano i 1 FatBurners SHOT przed wysiłkiem fizycznym, co zwiększy spożycie kalorii w ciągu dnia i pobudzi redukcję tkanki tłuszczowej.
Referencja: NU-8019

Wyróżniamy

Dzięki Nutrisport FatBurner Shot eliminujesz tłuszcz podczas ćwiczeń, dzięki przemianie tłuszczu w energię.

Wyróżniamy

Dzięki Nutrisport FatBurner Shot eliminujesz tłuszcz podczas ćwiczeń, dzięki przemianie tłuszczu w energię.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.