Nutrisport HGel żel energetyzujący z kofeiną

8,53 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Żel energetyczny Nutrisport HGel zapewnia tę samą kombinację węglowodanów, co zwykły żel NutriSport, ale z większą ilością dodanej wody. Ponadto zawiera inne składniki odżywcze poprawiające wyniki sportowca, wśród których wyróżniamy taurynę, aminokwasy rozgałęzione (L-leucyna, L izoleucyna, L-walina), sód, potas i witaminy. HGel z kofeiną dostarcza także 50mg kofeiny z ekstraktu z Guarany. Dostarczanie energii opartej na węglowodanach podczas ćwiczeń można zapewnić za pomocą różnych suplementów. Żele, HiGums, batony, napoje... to tylko niektóre z najczęstszych przykładów. Jednak każdy sportowiec ma swoje preferencje i spożycie niektórych z nich przeważa nad pozostałymi. Tekstura, smak, format... wszyscy mamy swoje preferencje. Prezentacja Nutrisport HGel żel energetyczny: 65 ml żelu
Referencja: NU-5025-1

Wyróżniamy

Firma NutriSport opracowała nowy HGel, nowy sposób dostarczania węglowodanów podczas ćwiczeń w postaci bardziej płynnego żelu, który ułatwia ich wchłanianie.

Wyróżniamy

Firma NutriSport opracowała nowy HGel, nowy sposób dostarczania węglowodanów podczas ćwiczeń w postaci bardziej płynnego żelu, który ułatwia ich wchłanianie.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.