Twój koszyk

NutriSport HiGums Blocks żelki o smaku czerwonych owoców bez kofeiny (20 sztuk)

136,40 zł
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
NutriSport HiGums Blocks Bezkofeinowe żelki o smaku czerwonych owoców dostarczają węglowodanów w postaci praktycznych, półstałych porcji, które są łatwe do żucia i trawienia. Stanowią doskonałą alternatywę dla utrzymania prawidłowego spożycia węglowodanów podczas ćwiczeń, a tym samym zapewniają spożycie niezbędnej dawki kalorii, aby utrzymać wydajność i opóźnić pojawienie się strasznych ścian. Wśród jego składników znajdziemy naturalny sok owocowy (dostarczający węglowodanów bogatych w fruktozę, o niskim indeksie glikemicznym), aminokwasy rozgałęzione (BCAA: L-leucyna, L-izoleucyna i L-walina, niezbędne w zapobieganiu zanikowi mięśni i opóźnieniu zmęczenie. ), sód i potas (elektrolity niezbędne do funkcjonowania ze względu na udział w mechanizmach skurczu i rozkurczu mięśni) oraz witaminy (poprawiają wydolność energetyczną dzięki udziałowi w metabolizmie). HiGums Blocks to rozwiązanie dla każdego sportowca, który potrzebuje większego spożycia energii podczas wysiłku fizycznego, niezależnie od jego intensywności i czasu trwania, gdyż możliwość rozłożenia spożycia na różne dawki pozwala dostosować spożycie do indywidualnych potrzeb każdego. Charakterystyka: - Opakowanie: 20 torebek po 5 jednostek - Składniki: sacharoza, syrop glukozowy, naturalny sok owocowy (7%), substancja żelująca (pektyna), substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), stabilizator (sorbitol), aminokwasy rozgałęzione (L - Leucyna, L-Izoleucyna, L-Walina), minerały (chlorek potasu, chlorek sodu), witaminy (kwas L-askorbinowy, nikotynamid, ryboflawina, chlorowodorek pirydoksyny, chlorowodorek tiaminy), aromat, barwnik (E-120) - Alergeny: robi nie zawierają składników alergizujących - Dawkowanie i sposób użycia: weź torebkę HiGums (5 jednostek) jako źródło energii podczas ćwiczeń - Skład (patrz zdjęcie)
Referencja: NU-5019

Wyróżniamy

Węglowodany stanowią bazę energetyczną metabolizmu, dlatego będą stanowić podstawowy element diety sportowca, gdyż pełnią funkcję paliwa podczas wysiłku i są niezbędne do osiągania wyników sportowych.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Węglowodany stanowią bazę energetyczną metabolizmu, dlatego będą stanowić podstawowy element diety sportowca, gdyż pełnią funkcję paliwa podczas wysiłku i są niezbędne do osiągania wyników sportowych.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.