NutriSport Iso Whey Zero Zero o smaku czekoladowym

251,28 zł
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
NutriSport Iso Whey Zero Zero o smaku czekoladowym to białko najnowszej generacji o najwyższej wartości biologicznej, pozbawione tłuszczów, cukrów i laktozy. Iso Whey zero-zero posiada koncentrat białkowy niezbędny do usprawnienia procesu regeneracji potreningowej i możliwości rozwoju muskularnego. Wyróżnia się wysoką zawartością białka (> 90%) oraz brakiem cukrów (węglowodanów) i tłuszczów, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą optymalnej regeneracji mięśni i większego rozwoju ciała, bez zwiększania procentowej zawartości tłuszczu w organizmie. Izolat białka jest także bogatym źródłem aminokwasów rozgałęzionych (BCAA). Leucyna, izoleucyna i walina (3 BCAA) są niezbędne w procesach regeneracji tkanki mięśniowej, a także stymulują syntezę nowych białek mięśniowych. - Sposób użycia: Po treningu rozpuścić 40g (dwa pełne metry) w 250ml zimnej wody. - Informacje o wartościach odżywczych ok. na 100 gr: Wartość energetyczna 373 Kcal (1584 kJ) Białka 91 gr * Azot 14,3 gr Węglowodany 0 gr Tłuszcze 1 gr - Informacje o wartościach odżywczych ok. na 20 gr: Wartość energetyczna 75 Kcal (317 kJ) Białka 18,2 gr Azot 2,9 gr Węglowodany 0 gr Tłuszcze 0,2 gr - Aminokwasy na g/100 g białka: L-alanina 4,8 g L-arginina 2,3 g Kwas L-asparaginowy 11,2 g L-Cystyna 3,0 g Kwas L-Glutaminowy 16,7 g L-Glicyna 1,7 g L-Histydyna 2,2 g L-Izoleucyna (*)(**) 5,4 g L-Leucyna (*)(**) 12,0 g L-Lizyna ( * ) 11,2 g L-Metionina (*) 2,3 g L-Fenyloalanina (*) 3,6 g L-Prolina 4,4 g L-Seryna 2,8 g L-Treonina (*) 4,4 g L-Tryptofan (*) 2,8 g L-Tyrozyna 3,6 g L-Walina (*)(**) 5,6 g (*) Aminokwasy Niezbędne (**) Aminokwasy Rozgałęzione - Shaker NutriSport w prezencie.
Referencja: NU-3002

Wyróżniamy

NutriSport Iso Whey Cero-Cero to czysty izolat białka serwatkowego, który usprawnia proces regeneracji potreningowej i pozwala na postęp muskularny.

Wyróżniamy

NutriSport Iso Whey Cero-Cero to czysty izolat białka serwatkowego, który usprawnia proces regeneracji potreningowej i pozwala na postęp muskularny.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.