NutriSport L-Carnitine 1500 o smaku truskawkowym (20 fiolek)

172,75 zł
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
NutriSport L-Caranitin 1500 o smaku truskawkowym to jeden z produktów, który najlepiej udowodnił swoją skuteczność w walce z nagromadzoną w organizmie złogami tłuszczu. Istnieje wiele badań, które udowodniły jego działanie lipotropowe, sprzyjające spalaniu tłuszczów, które nasz organizm magazynuje wbrew naszej woli. Tak naprawdę organizm ludzki jest już w stanie wyprodukować L-karnitynę (formę biologicznie aktywną) z aminokwasów L-lizyny i L-metioniny, jednak nigdy w ilościach na tyle dużych, aby uzyskać wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej. nasze ciało. Istnieją dwie formy karnityny: forma L i D, chociaż tylko L jest biologicznie skuteczna. Z tego powodu NutriSport zapewnia, że 100% karnityny zawartej w L-karnitynie 1500 występuje w formie L, dzięki czemu możesz uzyskać maksymalne korzyści z każdej dawki. Działanie L-karnityny polega na transporcie kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie wykorzystywane są jako paliwo do pozyskiwania energii. Oczywiście konieczne będzie stworzenie zapotrzebowania energetycznego organizmu poprzez ćwiczenia. W ten sposób zadbamy o to, aby nasz metabolizm zwiększył % energii pozyskiwanej z magazynowanych tłuszczów. Należy wziąć pod uwagę, że podczas wysiłku fizycznego organizm człowieka korzysta z różnych źródeł energii, a tłuszcze zawsze będą mniej faworyzowane, gdyż stanowią rezerwę energetyczną organizmu. Oznacza to, że bez pomocy takiej jak L-karnityna 1500 organizm będzie wolał spalać inne źródła energii. Podsumowując, fiolka L-karnityny 1500 przed treningiem wystarczy, aby zwiększyć dostępność tłuszczów jako źródła energii, osiągnąć większą wydajność (ponieważ pozwala nam to zaoszczędzić glikogen mięśniowy) i promować definicję mięśni (dzięki spalaniu tłuszczów) . L-Carnitine 1500 występuje w formie praktycznych, jednodawkowych fiolek, które ułatwiają transport i zapewniają doskonałe przechowywanie aż do momentu spożycia. Dla uzyskania większej efektywności wskazane jest łączenie L-Karnityny 1500 z praktyką ćwiczeń aerobowych. - Sposób użycia: Jedną fiolkę przyjmować przed treningiem. - Dawka: 1500 mg L-karnityny na dawkę. - Opakowanie: fiolki 25 ml (pudełko zawierające 20 fiolek)
Referencja: NU-8005

Opinia eksperta

NutriSport L-Carnitine 1500 zwiększa Twoją wydajność, powoduje utratę tkanki tłuszczowej i zamianę jej w mięśnie.

Opinia eksperta

NutriSport L-Carnitine 1500 zwiększa Twoją wydajność, powoduje utratę tkanki tłuszczowej i zamianę jej w mięśnie.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.