Twój koszyk

NutriSport Megaproteinowy smak kremu waniliowego 1800 g + shaker NutriSport w prezencie

273,54 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
NutriSport Mega Protein o smaku waniliowo-kremowym został opracowany z myślą o zapotrzebowaniu na białko wszystkich sportowców trenujących przy znacznym zużyciu mięśni. Mając na uwadze, że ich dzienne zapotrzebowanie może sięgać 1,5-2g/kg masy ciała/dzień, bardzo ważna jest optymalizacja procesów asymilacji i wchłaniania spożywanego białka, zarówno poprzez suplementację, jak i poprzez regularną dietę. Z tego powodu Mega Protein został opracowany w oparciu o koncentrat białek serwatkowych oraz kombinację 5 składników o działaniu synergistycznym, które stymulują syntezę białek i wspomagają wchłanianie aminokwasów i białek. Sposób użycia: Przyjmować od 1 do 2 miarek po treningu i kolejną miarkę 90 minut po przyjęciu pierwszej dawki. Shaker NutriSport w prezencie. Składniki NutriSport Mega Protein: · L-Leucyna: L-Leucyna, oprócz tego, że należy do grupy aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA), które są bardzo obfite w tkankach mięśniowych, stanowi jeden z niezbędnych elementów na początku syntezy białek . Dlatego dodatkowy wkład pobudzi regenerację białek mięśniowych po treningu. · L-Arginina: L-arginina, jako prekursor tlenku azotu (NO), sprzyja przepływowi składników odżywczych (w tym przypadku aminokwasów) do trenowanego obszaru mięśniowego. Jednocześnie wykazuje także działanie stymulujące na insulinę (zwiększa pobieranie glikogenu i aminokwasów w mięśniach) oraz bierze udział w procesach detoksykacji (cyklu mocznikowego) organizmu. · Enzymy proteolityczne: Połączenie ekstraktów z papai i ananasa bogate w enzymy proteolityczne (bromelainę i papainę), które zwiększają zdolność trawienia i wchłaniania białek. · Witamina B6: Witamina niezbędna w metabolizmie białek, umożliwiająca wchłanianie białek i aminokwasów. · Chrom: pierwiastek śladowy, który uczestniczy w regulacji poziomu glukozy we krwi, co pomoże przedłużyć działanie insuliny i zwiększyć wchłanianie aminokwasów na poziomie mięśni.
Referencja: NU-3041

Wyróżniamy

NutriSport Megaprotein to koncentrat serwatki w połączeniu z kombinacją 5 składników zapewniający doskonałe działanie.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

NutriSport Megaprotein to koncentrat serwatki w połączeniu z kombinacją 5 składników zapewniający doskonałe działanie.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.