Nutrisport OutDoor Bar bananowy (20 sztuk)

119,16 zł
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Nutrisport OutDoor Bar wzbogacony kombinacją szybko i wolno wchłaniających się węglowodanów. Ten baton energetyczny idealnie nadaje się do uzupełniania energii zużytej podczas ćwiczeń, dzięki czemu jest w stanie utrzymać maksymalną intensywność podczas całej sesji. Dzięki zrównoważonej proporcji pomiędzy cukrami prostymi i złożonymi pozwala uniknąć ewentualnych skoków poziomu cukru we krwi, które później są odpowiedzialne za przerażający „efekt odbicia”, czyli moment, w którym dostępność energii gwałtownie spada w wyniku działania insuliny. Wśród składników energetycznych wyróżniają się również trójglicerydy średniołańcuchowe (znane jako MCT, trójglicerydy średniołańcuchowe). MCT to szybko metabolizowane tłuszcze, które są łatwo przyswajalne i zapewniają natychmiastowe spożycie kalorii. Tego typu tłuszcze nie wchłaniają się do tkanki tłuszczowej i są bardzo korzystne dla sportowców wytrzymałościowych, których charakteryzuje zmęczenie fizyczne spowodowane intensywnością treningów i/lub zawodów. Wkład energetyczny został uzupełniony kombinacją magnezu (170 mg na baton) i potasu (230 mg na baton), szczególnie wskazanych w celu zapobiegania pojawianiu się skurczów w sportach takich jak triathlon, gdzie pocenie się i zanik mięśni powoduje utratę energii. minerały niezbędne do osiągnięcia sprawności fizycznej. Na koniec podkreśl zawartość białka, niezbędnego do zachowania masy mięśniowej i uniknięcia katabolizmu podczas wysiłku fizycznego. Aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb sportowca wytrzymałościowego, OutDoor Bar bez osłony dostarcza odpowiednią ilość witamin, które pozwalają na szybką regenerację w połowie wyścigu, a co za tym idzie, możliwość kontynuowania intensywnych ćwiczeń. Prezentacja Nutrisport OutDoor Bar: 40 gr Informacje o wartościach odżywczych Nutrisport OutDoor Bar ok. 40 gr: Wartość energetyczna 152 Kcal (641 kJ) Tłuszcze 3,8 g w tym nasycone 2,4 gr Węglowodany 19,6 g w tym cukry 9 g w tym polialkohole 0,8 gr Błonnik 1,2 gr Białka 9,6 gr
Referencja: NU-1035

Wyróżniamy

Baton Nutrisport jest szczególnie wskazany w celu zapobiegania pojawianiu się skurczów podczas uprawiania sportów, takich jak triatlon i inne wydarzenia wytrzymałościowe, gdzie pocenie się i zużycie mięśni powoduje utratę minerałów niezbędnych do osiągnięcia wydajności fizycznej.

Wyróżniamy

Baton Nutrisport jest szczególnie wskazany w celu zapobiegania pojawianiu się skurczów podczas uprawiania sportów, takich jak triatlon i inne wydarzenia wytrzymałościowe, gdzie pocenie się i zużycie mięśni powoduje utratę minerałów niezbędnych do osiągnięcia wydajności fizycznej.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.