Twój koszyk

Nutrisport Sport Drink ISO w proszku pomarańczowy

89,44 zł
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Nutrisport Sport Drink ISO Powder to napój „izotoniczny”, który okazuje się niezbędnym uzupełnieniem podczas ćwiczeń o wysokiej lub niskiej intensywności, ponieważ wodzie wydalanej podczas pocenia towarzyszy duża ilość minerałów, które odgrywają kluczową rolę w osiągach sportowych. jego udział w procesach energetycznych metabolizmu oraz w mechanizmach skurczu i rozkurczu mięśni. Napoje izotoniczne ze względu na swój doskonały skład nadają się zarówno przed, w trakcie, jak i po wysiłku fizycznym, gdyż odpowiadają na potrzeby organizmu w tych 3 ważnych momentach aktywności fizycznej. Ale nie każdy napój jest odpowiedni dla sportowców. Musimy mieć na uwadze ilość witamin, minerałów i cukrów, którą sportowiec musi jak najlepiej dostosować do swoich potrzeb. Celem jest ułatwienie uzupełnienia niezbędnych składników odżywczych potrzebnych do uprawiania sportu oraz dostarczenie organizmowi energii i wody. NutriSport oferuje szeroką gamę napojów dostosowanych do intensywności Twoich treningów, które pozwolą Ci uzupełnić minerały i witaminy niezbędne do przedłużenia wydajności, opóźnienia zmęczenia, odpowiedniego nawodnienia organizmu i uniknięcia skurczów mięśni. Prezentacja Nutrisport Sport Drink ISO w proszku: słoik 1120 gr Informacje o wartościach odżywczych Nutrisport Sport Drink ISO w proszku ok. za 56 gr. = 750 ml.: Energia 196 Kcal/833 kJ Białka 0 gr Węglowodany 49 g w tym cukry 37 gr Tłuszcze 0 g w tym nasycone 0 gr Błonnik 0 gr Sól 1,5 gr Sód 600 mg Potas 175 mg Wapń 150 mg (19%*) Fosfor 175 mg (25%*) Magnez 75 mg (20%*) Witamina C 20 mg (25%*) Witamina B1 0,27 mg (25%*) Witamina B2 0,35 mg (25%*) Witamina B3 4 mg (25% *) Witamina B5 1,5 mg (25%*) Witamina B6 0,35 mg (25%*) Witamina B12 0,625 µg (25%*) Witamina E 3 mg (25%*) *% CDR: Zalecana dzienna porcja
Referencja: NU-5021

Wyróżniamy

Dobre nawodnienie jest niezbędne, aby każdy sportowiec mógł osiągać najlepsze wyniki na treningach i zawodach.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Dobre nawodnienie jest niezbędne, aby każdy sportowiec mógł osiągać najlepsze wyniki na treningach i zawodach.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.