NutriSport SportDrink z kofeiną o smaku pomarańczowym 960 g

111,99 zł
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
NutriSport SportDrink z kofeiną o smaku pomarańczowym w słoiczku 960 g do przygotowania niezbędnego napoju izotonicznego podczas ćwiczeń o dużej lub małej intensywności. NutriSport SportDrink Concentrate to izotoniczny napój w proszku wzbogacony witaminami oraz kofeiną i tauryną. Łączy w sobie węglowodany o wysokim i niskim indeksie glikemicznym, regulując w ten sposób pobór energii i przedłużając wydolność. Smak: Pomarańcza i Cytryna Opakowanie: słoik 960 g NutriSport SportNapój o smaku cytrynowym w saszetce 45 g, aby móc przygotować niezbędny napój izotoniczny podczas ćwiczeń o dużej lub małej intensywności. Dobre nawodnienie jest niezbędne, aby każdy sportowiec mógł osiągać najlepsze wyniki na treningach i zawodach. Jednakże wodzie wydalanej poprzez pocenie towarzyszy duża ilość minerałów, które odgrywają istotną rolę w osiągach sportowych ze względu na ich udział w energetycznych procesach metabolizmu oraz w mechanizmach skurczu i rozkurczu mięśni. Z tego powodu napoje „izotoniczne” okazują się niezbędnym uzupełnieniem podczas ćwiczeń o dużej lub małej intensywności. Napoje izotoniczne ze względu na swój doskonały skład nadają się zarówno przed, w trakcie, jak i po wysiłku fizycznym, gdyż odpowiadają na potrzeby organizmu w tych 3 ważnych momentach aktywności fizycznej. Ale nie każdy napój jest odpowiedni dla sportowców. Musimy mieć na uwadze ilość witamin, minerałów i cukrów, którą sportowiec musi jak najlepiej dostosować do swoich potrzeb. Celem jest ułatwienie uzupełnienia niezbędnych składników odżywczych potrzebnych do uprawiania sportu oraz dostarczenie organizmowi energii i wody. NutriSport oferuje szeroką gamę napojów dostosowanych do intensywności Twoich treningów, które pozwolą Ci uzupełnić minerały i witaminy niezbędne do przedłużenia wydajności, opóźnienia zmęczenia, odpowiedniego nawodnienia organizmu i uniknięcia skurczów mięśni. Skład NutriSport SportDrink kofeina w dawce 40 g: Sód 234 mg Potas 162 mg Wapń 67 mg Magnez 29 mg Fosfor 148 mg Witaminy C, E i grupa B 50% ZDS Kofeina 50 mg Tauryna 1 gr L-arginina L-asparaginian 250 mg
Referencja: NU-5013

Wyróżniamy

NutriSport SportDrink pozwala uzupełnić minerały i witaminy niezbędne do przedłużenia wydajności, opóźnienia zmęczenia, odpowiedniego nawodnienia organizmu i uniknięcia skurczów mięśni.

Wyróżniamy

NutriSport SportDrink pozwala uzupełnić minerały i witaminy niezbędne do przedłużenia wydajności, opóźnienia zmęczenia, odpowiedniego nawodnienia organizmu i uniknięcia skurczów mięśni.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.