NutriSport StimulRed Enershot (20 shotów)

190,02 zł
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
NutriSport StimulRed Enershot został opracowany w celu dostarczenia niezbędnych składników odżywczych, które pomogą zoptymalizować wydajność podczas ćwiczeń o wysokiej intensywności. Znając potrzeby żywieniowe sportowców, Dział Techniczny NutriSport opracował odpowiednią kombinację składników, które poprawią wydolność fizyczną triathlonisty działając na opóźnienie zmęczenia mięśni, zapobieganie skurczom, poprawę czynności nerwowo-mięśniowej, optymalizację energii metabolizm, a tym samym poprawę wydajności. - Formuła NutriSport StimulRed Enershot: · Guarana: Stanowi wkład naturalnej kofeiny o przedłużonym uwalnianiu, która pozwala, poprzez stymulację ośrodkowego układu nerwowego, aktywować metabolizm tłuszczów i opóźniać uczucie zmęczenia. · Tauryna: Obfity aminokwas w tkance mięśniowej, który aktywnie uczestniczy w układzie nerwowo-mięśniowym, optymalizując reakcję na bodźce i poprawiając wydajność mięśni. · L-Arginina: Aminokwas o ważnej aktywności w wynikach sportowców. Sprzyja dotlenieniu mięśni jako prekursor tlenku azotu, poprawiając tym samym dotlenienie mięśni zaangażowanych w aktywność. Ponadto uczestniczy w procesach detoksykacji i pomaga eliminować odpady powstające podczas ćwiczeń. · Magnez: Niezbędny pierwiastek w mechanizmach skurczu i rozkurczu mięśni oraz w zapobieganiu skurczom podczas ćwiczeń, które wiążą się z dużą utratą elektrolitów. · Żeń-szeń: Naturalny ekstrakt o działaniu pobudzającym, poprawiającym zdolność koncentracji i zapewniającym witalność. · Kompleks witamin z grupy B: Poprawiają efektywność metabolizmu energetycznego sportowca i sprzyjają przyswajaniu składników odżywczych dostarczanych przez ENERSHOT. ENERSHOT uzupełnia swoją formułę o inne składniki, takie jak cytrynian choliny i D-glukuronolakton, które działają synergistycznie z resztą. Ponadto jego formuła wyróżnia się brakiem cukrów, co pozwala na wkład energetyczno-stymulacyjny bez konieczności zmiany wartości glikemii sportowca, co ma ogromne znaczenie dla tych, którzy dbają o swoje odżywianie podczas ćwiczeń w w celu osiągnięcia jak najlepszego wyniku zarówno na treningu jak i na zawodach.
Referencja: NU-5014

Opinia eksperta

Idealny sprzymierzeniec energetyczny, aby zwiększyć wydajność!

Opinia eksperta

Idealny sprzymierzeniec energetyczny, aby zwiększyć wydajność!
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.