Price
8,00 zł - 2 537,00 zł
Zniżka
Dostępny
+ Zobacz więcej
Ostatnie sztuki
+ Zobacz więcej
Nowość
+ Zobacz więcej
Materiał

Bestsellery Odzież i akcesoria basenowe

Odzież i akcesoria basenowe

3442 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
3442 produktów

Chcesz wiedzieć więcej o wyposażeniu na basen?

Odpowiednia odzież basenowa jest bardzo ważnym punktem przy praktyce tego sportu. Pływanie wymaga specjalnych akcesoriów i odzieży, aby móc pływać prawidłowo i zapewnić sobie maksymalną wydajność.

Na basenie, rodzaj wykonywanej czynności nie ma wpływu na wybór konkretnej odzieży , ponieważ wszystkie wymagają takiej samej odzieży. Należy jednak wziąć pod uwagę takie aspekty jak rozmiar i płeć sportowca. Najważniejszymi częściami garderoby są:
- Czepek pływacki. Czepek pływacki jest niezbędnym elementem ubioru z kilku powodów. Pierwszym i najważniejszym z nich jest ochrona uszu przed chlorem zawartym w wodzie i uniknięcie możliwych infekcji. Po drugie, włosy powinny być tak suche, jak to tylko możliwe. I po trzecie, aby zapobiec zatykaniu filtrów wody w basenach przez włosy. Istnieją dwa główne rodzaje czepków pływackich: czepki wykonane z tkaniny poliestrowej lub lycry oraz czepki silikonowe. Rodzaj czepka powinien być dobrany do potrzeb pływaka i rodzaju pływania. Ale co najważniejsze, musi być wykonany z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić jego trwałość, wytrzymałość i spełniać swoje podstawowe funkcje.
- Stroje kąpielowe. Stroje kąpielowe powinny ściśle przylegać do ciała, aby nie przesuwały się i nie utrudniały aktywności fizycznej. W przypadku mężczyzn potrzebny będzie strój kąpielowy z regulowanym sznurkiem do dopasowania, z podszewką z przodu, a przede wszystkim wykonany z trwałych, odpornych na działanie chloru tkanin. W przypadku kobiet istnieją dwie możliwości: strój kąpielowy lub bikini. Wybór modelu będzie zależał od rodzaju pływania uprawianego przez pływaka. W obu typach ważne jest, aby wziąć pod uwagę takie aspekty, jak wygoda kostiumu kąpielowego lub bikini, ramiączka, które muszą być cienkie, aby ułatwić swobodę ruchów, oraz tkanina lub materiał produkcyjny, który jest odporny na chlor i zapewnia trwałość odzieży.

Są to elementy odzieży, które składają się na odzież do pływania, ale nie są to jedyne elementy. Okulary pływackie są niezbędnym akcesorium do wygodnego i komfortowego uprawiania tego sportu.


Marki Odzież i akcesoria basenowe, które mogą cię zainteresować:

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.