Sklep Odżywianie i suplementy

Batony
Żele energetyczne
Napoje
Suplementy
Odżywki
Żelki
Jedzenie i przekąski
Shakery
1834 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
1834 produktów

Chcesz dowiedzieć się więcej o żywieniu sportowców?

Napoje energetyzujące i inne produkty energetyczne są niezbędne, aby nie zabrakło energii podczas sesji treningowych lub zawodów.

Napoje energetyzujące sięgają zarówno sportowcy, którzy godzinami trenują lub rywalizują, jak i długodystansowcy, kolarze czy triathloniści, a także piłkarze czy tenisiści, którzy muszą się nawadniać, by odzyskać utraconą wodę i sole mineralne przez s od potu.

Kiedy osoba zostaje odwodniona, wydajność spada, a wykazano, że jednym z najlepszych sposobów na optymalne nawodnienie są napoje energetyczne wzbogacone węglowodanami i elektrolitami.

Powodem spożywania tego typu napojów zamiast zwykłej wody pitnej jest po pierwsze to, że napoje energetyczne zawierają niezbędne elektrolity, takie jak sód, wraz z węglowodanami i niewielką ilością białka.

Napoje energetyzujące dla sportowców zostały stworzone z myślą o walce ze zmęczeniem, zapobieganiu odwodnieniu i poprawie wyników.

Batony energetyczne dostarczają dokładnie tyle aktywnych składników odżywczych, ile potrzeba, aby pomóc osiągnąć szczytową wydajność podczas treningu lub zawodów. Dzięki batonom energetycznym unikniesz wyczerpania energii lub siły podczas sesji treningowych lub zawodów. Ponadto zyskujesz dodatkową energię, której potrzebujesz, aby biegać szybciej lub trenować trochę więcej na siłowni.

Batony energetyczne składają się zazwyczaj z mieszanki węglowodanów, które są idealnym źródłem paliwa dla sportowców. Ponadto składniki są szybko metabolizowane, co zapewnia bardzo szybkie uwalnianie energii. To uwalnianie energii jest podtrzymywane dzięki powolnej mocy uwalniania energii owsa i owoców, które często są składnikami tych batonów.


Marki Sklep Odżywianie i suplementy, które mogą cię zainteresować:

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.