Twój koszyk

- 37%

Okulary Julbo Run matowe czarno-szare Soczewki polaryzacyjne 3

PVR 554,57 zł
349,86 zł
Oszczędzasz: 37%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Okulary Julbo Run z poliwęglanową soczewką polaryzacyjną Spectron, która jest lekką soczewką, ale zapewnia dobrą odporność na wstrząsy. Jest to bardzo wszechstronny obiektyw, który dobrze sprawdza się w każdym sporcie. Z widocznym wskaźnikiem przepuszczalności 12% i wskaźnikiem ochrony 3. Julbo Run Cechy: Zakrywający kształt zawijany Zawijany profil łączący ochronę i dobrą widoczność. Grip Nose Elastyczna, przeciwwstrząsowa i przyczepna wkładka na mostku. Okrągłe zauszniki Profil gwarantujący lepsze podparcie twarzy w przypadku nagłych i powtarzających się ruchów. Sipe Grip Tech Elastyczna, profilowana wkładka na końcu zauszników zapewnia doskonałą stabilność okularów, bez zaczepiania o włosy.
Referencja: JU-J370-922

Wyróżniamy

Julbo Run z szerokim polem widzenia, zawijanym profilem i ergonomicznym mostkiem nosowym i zausznikami są idealne do jazdy na rowerze górskim. Są odporne na wstrząsy, a ich stabilność sprawi, że zapomnisz, że je nosisz.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Julbo Run z szerokim polem widzenia, zawijanym profilem i ergonomicznym mostkiem nosowym i zausznikami są idealne do jazdy na rowerze górskim. Są odporne na wstrząsy, a ich stabilność sprawi, że zapomnisz, że je nosisz.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.