- 27%

Okulary pływackie Mako Arrowhead fioletowe

PVR 51,91 zł
38,07 zł
Oszczędzasz: 27%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Okulary pływackie Mako Arrowhead przeznaczone są do treningów i zawodów pływackich. Te okulary typu „szwedzkiego” są wygodniejsze dzięki silikonowej powłoce na krawędzi osłony, są małe i lekkie, a także idealnie dopasowują się do twarzy, zapobiegając przedostawaniu się wody. Cechy okularów pływackich Mako Arrowhead: - Klasyczne lub „lustrzane” soczewki - Silikonowa gumka - Przeciwmgielne - Ochrona UV - Mostek nosowy z gwintem pokrytym tworzywem sztucznym
Referencja: MK-3760234780136

Opinia eksperta

Główną cechą, jaką powinny posiadać okulary wodoodporne, jest możliwość dopasowania do twarzy, aby zapobiec przedostawaniu się wody i maksymalizować pole widzenia. Ten model okularów Mako osiąga to z nawiązką.

Opinia eksperta

Główną cechą, jaką powinny posiadać okulary wodoodporne, jest możliwość dopasowania do twarzy, aby zapobiec przedostawaniu się wody i maksymalizować pole widzenia. Ten model okularów Mako osiąga to z nawiązką.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.