Okulary uvex SGL204 przydymione, czarne

100,04 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Okulary uvex SGL204 charakteryzujące się doskonałą widocznością dzięki szerokiemu polu widzenia. Duże soczewki nie tylko zapewniają doskonałą ochronę przed silnym światłem słonecznym, ale są także stylowym dodatkiem. Ergonomiczna konstrukcja tych sportowych okularów przeciwsłonecznych zapewnia doskonałą ochronę. Kolor soczewek: Smoke Okulary Uvex SGL204 Właściwości: TECHNOLOGIA DECENTERED LENS Widzenie bez zniekształceń nawet w przypadku mocno zakrzywionych soczewek. Wszystkie soczewki posiadają jakość optyczną klasy 1. 100% OCHRONA UVA, UVB, UVC Ochrona oczu bez kompromisów! Filtr wbudowany w materiał soczewki całkowicie chroni ludzkie oko przed wszelkimi promieniami UV i niebieskim światłem. Ochrona UV jest również zintegrowana z oprawką okularów.
Referencja: UV-5305252110

Wyróżniamy

Najwyższej jakości okulary chroniące przed słońcem i wiatrem dzięki soczewkom o dużej powierzchni.

Wyróżniamy

Najwyższej jakości okulary chroniące przed słońcem i wiatrem dzięki soczewkom o dużej powierzchni.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.