O'LIVE Olimpijski krążek gumowy 2,5 kg

51,80 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Gumowy krążek O'LIVE Olympic pokryty wysokiej jakości gumą z trzema uchwytami umożliwiającymi łatwą i bezpieczną obsługę. Guma chroni dysk, podpórki i podłogę, a jednocześnie jest przyjemniejsza w dotyku i wzroku. Konstrukcja integruje separatory, które pozwalają użytkownikowi włożyć palce pod talerz, aby umożliwić ich podniesienie z ziemi i oddzielenie, gdy znajdują się na drążku. Otwór wewnętrzny ma standard olimpijski 50 mm i jest chroniony stalowym pierścieniem, który umożliwia płynny obrót gryfy. Kolorowy relief ułatwia szybką identyfikację ciężaru. Cechy: - Gumowany dla lepszej ochrony i lepszego wyglądu - Bezpieczna i łatwa obsługa dzięki konstrukcji z trzema otworami i wkładkom - Centralny stalowy pierścień zapobiega zużyciu i umożliwia płynny obrót - Wizualnie przejrzysta identyfikacja ciężaru za pomocą reliefu i koloru
Referencja: AF-PL14802

Wyróżniamy

Gumowy dysk olimpijski z trzema uchwytami umożliwiającymi łatwą i bezpieczną obsługę. Ze stalowym pierścieniem umożliwiającym płynny obrót gryfy.

Wyróżniamy

Gumowy dysk olimpijski z trzema uchwytami umożliwiającymi łatwą i bezpieczną obsługę. Ze stalowym pierścieniem umożliwiającym płynny obrót gryfy.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.