Twój koszyk

- 28%

Opaski kompresyjne do biegania w terenie Lurbel Atacama czarne

PVR 255,32 zł
183,07 zł
Oszczędzasz: 28%
Kup ten produkt i zbierz 42 punktów

Rozmiar

Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Rękawy kompresyjne do biegania w terenie Lurbel Atacama, które zapewniają stopniowo zmniejszającą się kompresję. Ułatwiają powrót żylny i krążenie krwi, zapobiegając urazom i poprawiając wydajność mięśni. Polecane są do uprawiania sportów o dużej intensywności i w każdych warunkach środowiskowych. Cechy Rękawy kompresyjne do biegania w terenie Lurbel Atacama: Ergonomia: Specjalna konstrukcja przetestowana w rzeczywistych warunkach i badaniach terenowych, aby ułatwić pracę mięśni stawów oraz poprawić wyniki sportowe i regenerację. Funkcjonalność: Zapobiega kontuzjom dzięki stabilizującemu działaniu grupy mięśniowej. Możliwość dostosowania: Odzież zaprojektowana tak, aby dostosować się do anatomii każdego segmentu ciała. Ze zmniejszającą się kompresją, która ułatwia powrót żylny i eliminację substancji toksycznych w celu uzyskania najlepszej wydajności. Kolor: Czarny Rozmiary: S/M, L/XL Waga: 60 gr. (rozmiar M) Skład: 75% Fir-tech - 10% Poliamid Ion - 15% Lycra
Referencja: LU-627-00

Wyróżniamy

Wysokowydajny mankiet, który zapewnia doskonałe dopasowanie, oddychalność, ułatwia odprowadzanie potu na zewnątrz, a jego malejąca średnia kompresja pomaga przyspieszyć powrót żylny.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Wysokowydajny mankiet, który zapewnia doskonałe dopasowanie, oddychalność, ułatwia odprowadzanie potu na zewnątrz, a jego malejąca średnia kompresja pomaga przyspieszyć powrót żylny.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.