- 23%

Opaski kompresyjne do biegania w terenie Lurbel Atacama czarne

PVR 259,13 zł
198,78 zł
Oszczędzasz: 23%

Rozmiar

Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Rękawy kompresyjne do biegania w terenie Lurbel Atacama, które zapewniają stopniowo zmniejszającą się kompresję. Ułatwiają powrót żylny i krążenie krwi, zapobiegając urazom i poprawiając wydajność mięśni. Polecane są do uprawiania sportów o dużej intensywności i w każdych warunkach środowiskowych. Cechy Rękawy kompresyjne do biegania w terenie Lurbel Atacama: Ergonomia: Specjalna konstrukcja przetestowana w rzeczywistych warunkach i badaniach terenowych, aby ułatwić pracę mięśni stawów oraz poprawić wyniki sportowe i regenerację. Funkcjonalność: Zapobiega kontuzjom dzięki stabilizującemu działaniu grupy mięśniowej. Możliwość dostosowania: Odzież zaprojektowana tak, aby dostosować się do anatomii każdego segmentu ciała. Ze zmniejszającą się kompresją, która ułatwia powrót żylny i eliminację substancji toksycznych w celu uzyskania najlepszej wydajności. Kolor: Czarny Rozmiary: S/M, L/XL Waga: 60 gr. (rozmiar M) Skład: 75% Fir-tech - 10% Poliamid Ion - 15% Lycra
Referencja: LU-627-00

Opinia eksperta

Wysokowydajny mankiet, który zapewnia doskonałe dopasowanie, oddychalność, ułatwia odprowadzanie potu na zewnątrz, a jego malejąca średnia kompresja pomaga przyspieszyć powrót żylny.

Opinia eksperta

Wysokowydajny mankiet, który zapewnia doskonałe dopasowanie, oddychalność, ułatwia odprowadzanie potu na zewnątrz, a jego malejąca średnia kompresja pomaga przyspieszyć powrót żylny.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.