Opona MTB Maxxis Minion DH tylna 26x2,50 sztywna czarna

PVR 210,25 zł
181,48 zł
Oszczędzasz: 14%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Opona Maxxis Minion DH Rear MTB została zaprojektowana przez zespół Maxxis-MSC Bikes i stanowi idealne tylne uzupełnienie opony Minion DH Front, ale z bardziej zwartym bieżnikiem, który pozwala lepiej jeździć po zwartym terenie z podporami przy dużych prędkościach . Można go również zamontować na przednim kole. Cechy: - Zastosowanie: MTB freeride, enduro i downhill - Typ: dętka - Rozmiar: 26x2,50 - Waga: 1250 g - ETRTO: 55-559 - Ciśnienie: 3,5 do 4,5 bara - TPI: 60 zwojów na cal
Referencja: MA-26250MR

Opinia eksperta

Opona rowerowa Maxxis Minion DH Front to najbardziej agresywna opona do zjazdów. Zjeżdżaj bez obaw po najbardziej spektakularnych zjazdach.

Opinia eksperta

Opona rowerowa Maxxis Minion DH Front to najbardziej agresywna opona do zjazdów. Zjeżdżaj bez obaw po najbardziej spektakularnych zjazdach.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.