- 33%

Opona składana Vredestein Black Panther 29x2,20 typ TLR bez dętki

PVR 212,95 zł
142,18 zł
Oszczędzasz: 33%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Model Black Panther to bezdętkowa opona typu TLR, w której zastosowano specjalne płynne wewnętrzne uszczelnienie mocowane do wodoszczelnej felgi. Posiada pięciorzędową budowę zapewniającą optymalne właściwości jezdne w każdej pozycji. W tym sensie dodatkową stabilność osiąga dzięki przesuniętym i nachylonym kołkom, wykonanym z mieszanki gumowej o różnej twardości. Firma Vredestein rozpoczęła prace nad TriComp Co więcej, dzieje się tak przy zachowaniu niskich oporów toczenia i wysokiego wskaźnika przyczepności. Osiąga to dzięki zastosowaniu różnych mieszanek bieżnika i ścian bocznych, w połączeniu ze specjalnie dostosowaną konstrukcją klocków, która zapewnia oponie idealne osiągi w najróżniejszych warunkach, zwłaszcza na śliskim podłożu. Opony można stosować przy niższym ciśnieniu, co zapewnia lepszą przyczepność i niższą wytrzymałość na rozciąganie. Dostępny jest także w wersji konwencjonalnej z kamerą. Cechy opony Vredestein Black Panther Folding 29x2,20: - Terenowa opona wyczynowa, dostępna w wersji składanej - Pięciorzędowa konstrukcja kolców zapewniająca optymalną jazdę - Niższy opór toczenia dzięki centralnemu łańcuchowi kolców - Większa stabilność dzięki kątowi nachylenia ścianek kołków - System antyprzebiciowy Basic Protection - Min./maks. nacisk: 2,0-4,5 - Waga: 650 gr.
Referencja: VR-29205

Wyróżniamy

Wielką zaletą tych opon jest to, że można je stosować przy niższym ciśnieniu, dzięki czemu mają większą przyczepność i mniejszą wytrzymałość na rozciąganie.

Wyróżniamy

Wielką zaletą tych opon jest to, że można je stosować przy niższym ciśnieniu, dzięki czemu mają większą przyczepność i mniejszą wytrzymałość na rozciąganie.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.