- 27%

Opona szosowa Vittoria Boyau Juniores 20x21 szytka czarno-beżowa

PVR 142,30 zł
103,65 zł
Oszczędzasz: 27%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Opona szosowa Vittoria Boyau Juniores dla młodych mistrzów to szytkowa opona wyczynowa i treningowa przeznaczona dla młodzieżowych kategorii szosowych, z oplotem z bawełnianej nici 220 TPI, przeznaczona do kół o mniejszej średnicy (20, 22, 24 i 26 cali). W oponie szytkowej komora powietrzna jest całkowicie zamknięta w osłonie opony. Szytka pozwala na lepszą przyczepność, szczególnie zauważalną na zakrętach, gdzie zarówno przyczepność, jak i pochłanianie wibracji i wstrząsów rozkładają się równomiernie na całej powierzchni opony. W ten sposób rowerzysta może utrzymać linię na wejściu do zakrętu i bezpiecznie po niej jeździć, nawet jeśli asfalt nie jest idealny. Cechy: - Zastosowanie: zawody szosowe i treningi młodzieży - Typ: rurowy - Rozmiar: 20x21 - Waga: 220 g - Ciśnienie: 7 do 9 barów - TPI: 220 zwojów na cal - ETRTO: 20-622
Referencja: 1111J00921411TG

Opinia eksperta

Najlepszy sposób na rozpoczęcie kariery zawodowej! Jakość Vittoria w przystępnej cenie. Jakość Vittoria dla młodych sportowców.

Opinia eksperta

Najlepszy sposób na rozpoczęcie kariery zawodowej! Jakość Vittoria w przystępnej cenie. Jakość Vittoria dla młodych sportowców.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.