Opona Vredestein Freccia Tricomp 700x23 czarna

164,13 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Składana opona Vredestein Freccia Tricomp jest idealna do treningów i wyścigów, w każdych warunkach pogodowych. Dodatkowo system kontroli opon Tricomp dba o dłuższe zachowanie kształtu opony. Zaokrąglony przekrój opony determinuje jej zachowanie podczas jazdy, co jest szczególnie istotne podczas pokonywania zakrętów. Umożliwia to pokonywanie zakrętów z większą prędkością, nawet przy mokrej pogodzie. Dzięki specjalnym mieszankom bieżnika i powierzchni bocznych technologia Tricomp zapewnia najlepszą przyczepność i trakcję w każdych warunkach pogodowych, a także bardzo niski opór toczenia. Mieszanka bieżnika jest bardzo trwała i lekka, a bardziej miękka mieszanka na powierzchniach bocznych zapewnia maksymalną przyczepność w suchą i deszczową pogodę. Główne cechy opony Vredestein Freccia Tricomp 700x23: - Zwijana opona idealna do treningów i wyścigów, w każdych warunkach pogodowych - Maksymalna przyczepność na zakrętach - Bardzo dobre właściwości jezdne na mokrej nawierzchni - Curve Control System - Doskonała ochrona systemu antyprzebiciowego - Minimalne ciśnienie ./maks.: 8,0-12,0 - Waga: 225 gr.
Referencja: VR-28841

Wyróżniamy

Model Freccia Tricomp jest szczególnie polecany wszystkim, którzy trenują lub biegają w niesprzyjających warunkach pogodowych i którym zależy na długiej żywotności opony.

Wyróżniamy

Model Freccia Tricomp jest szczególnie polecany wszystkim, którzy trenują lub biegają w niesprzyjających warunkach pogodowych i którym zależy na długiej żywotności opony.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.