285 produktów z

Orca

285 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
285 produktów

Orca ma ponad 20-letnie doświadczenie jako jedna z wiodących marek odzieży sportowej, zwłaszcza w triathlonie. Podobnie jak triathlon uosabia wytrzymałość i wszechstronność, tak samo się dzieje z każdym elementem kolekcji Orca.

Orca pracowała niestrudzenie przez ostatnie dwie dekady wprowadzając innowacje i rozwijając swoje produkty we współpracy ze sportowcami. Dziś Orca jest uznawana za markę wybieraną zarówno przez początkujących triathlonistów, jak i profesjonalistów na całym świecie.

Historia Orca jest wyjątkowa: W 1992 roku jej założyciel, mistrz triathlonu Scott Unsworth, założył Performance Speedsuits Ltd w Nowej Zelandii (z której pochodził), napędzany pasją do tworzenia najlepszych i najszybszych pianek na rynku.

Trzy lata później narodziła się marka Orca, zainspirowana instynktem i zręcznością tego eleganckiego i potężnego walenia, którego siłą napędową jest osiągnięcie maksymalnej wydajności w trudnych warunkach. Projekty Orca są zgodne z naturą i koncentrują się na wydajności.

Pianki Orca natychmiast stały się międzynarodowym sukcesem. Od końca lat 90-tych Orca jest zaufanym towarzyszem pływaków, biegaczy i kolarzy na całym świecie.

Przez lata Orca rozwijała i pielęgnowała długoterminowe relacje sponsorskie ze swoimi sportowcami. Ich wiedza i doświadczenie mają kluczowe znaczenie dla badań i rozwoju produktów marki.


Kategorie powiązane z Orca