Twój koszyk

Pasek Finis Tech Toc

264,48 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Pas Finis Tech Toc, który pozwala na dobry rozwój podczas treningu, aby osiągnąć idealną rotację bioder podczas stylu dowolnego, grzbietowego, klasycznego i motylkowego. Można go stosować do każdego rodzaju toru pływackiego, zarówno długiego, jak i krótkiego toru. W tym modelu Finis zastosowano kulkę umieszczoną w plastikowej kapsule zawierającej na obu końcach wzmacniacze akustyczne. Dzięki temu pływacy słyszą i czują rytm swojego ruchu, co pomaga zsynchronizować szeroki zakres ruchów ciała, jakie pociąga za sobą pełny udar. Jeśli nie słyszysz dźwięku, oznacza to, że nie pływasz prawidłowo. Dobra synchronizacja rotacji bioder i ruchu pozwala pływakowi osiągnąć większą moc i wydajność na ruch. Z drugiej strony, nieodpowiednia rotacja pogarsza jakość udaru i powoduje niepotrzebne obciążenie barku. Cechy pasa Finis Tech Toc: Posiada dwie pozycje: - Pozycja „opóźnienie włączenia” wymaga od pływaka obrotu o co najmniej 45 stopni w celu uzyskania informacji zwrotnej (wydania dźwięku). Jest to idealna pozycja dla pływaków, którzy nie obracają paska. pas wystarczy, biodra i chcą doskonalić swoje ruchy. - Pozycja „opóźnienie” będzie generować informację zwrotną przy każdym obrocie bioder. Ta pozycja jest idealna dla początkujących pływaków, którzy muszą przyzwyczaić się do koncepcji rotacji bioder.
Referencja: FIN-1.05.014

Wyróżniamy

Pasek Finis Tech Toc pozwala osiągnąć większą moc i wydajność na skok. Jest idealny dla początkujących pływaków oraz pływaków, którzy chcą doskonalić swoją technikę podczas treningów.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Pasek Finis Tech Toc pozwala osiągnąć większą moc i wydajność na skok. Jest idealny dla początkujących pływaków oraz pływaków, którzy chcą doskonalić swoją technikę podczas treningów.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.