Twój koszyk

Zrównoważony rozwój
Biodegradowalny

Pedro's Green Fizz biodegradowalne mydło 470 ml.

33,73 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zrównoważony rozwój
Biodegradowalny
Biodegradowalne mydło Pedro's Green Fizz to mydło do prania, różniące się od wielu innych produktów tym, że wykorzystuje w nim opatentowane środki powierzchniowo czynne, a nie rozpuszczalniki. Środki powierzchniowo czynne działają szybko na brud i inne zanieczyszczenia, zmniejszając napięcie powierzchniowe cząsteczek brudu i ułatwiając czyszczenie i płukanie. Można go bezpiecznie stosować na wszystkich częściach i materiałach, w tym na włóknie węglowym, bez uszkadzania delikatnych części. Dodatkowo można go stosować bezpośrednio z butelki za pomocą ściereczki, spryskać z butelki i następnie spłukać wodą lub rozcieńczyć w wiadrze z wodą i za pomocą szczotek lub innych przyborów do czyszczenia.
Referencja: PE-6130161ISP

Wyróżniamy

To biodegradowalne mydło Pedro's Green Fizz idealnie nadaje się do czyszczenia każdej części naszego roweru. Możliwość zastosowania na każdej powierzchni.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

To biodegradowalne mydło Pedro's Green Fizz idealnie nadaje się do czyszczenia każdej części naszego roweru. Możliwość zastosowania na każdej powierzchni.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.