Zrównoważony rozwój
Biodegradowalny

Pedro's Ice Wax 2.0 lubrykant ochronny 350 ml.

97,91 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zrównoważony rozwój
Biodegradowalny
Ochronny smar Pedro's Ice Wax 2.0 odpycha kurz i brud z łańcucha. Wykonany jest na bazie biodegradowalnego naturalnego wosku, który tworzy warstwę ochronną o dużej trwałości i gwarantuje doskonałe działanie. Został zaprojektowany w oparciu o zaawansowaną chemię, która zapewnia niską lepkość i wykorzystuje unikalną bazę detergentową, która zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do łańcucha. Po wyschnięciu wosk tworzy suchą powłokę na powierzchniach łańcucha. Oprócz doskonałego smarowania i wydajności, chroni przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi. Zalecenia: 1. Przed użyciem dobrze wstrząśnij 2. Nałóż smar na rolki łańcucha i obróć przekładnię o 2-3 pełne obroty, aby rozprowadzić smar 3. Aby uzyskać najlepszą wydajność, odczekaj co najmniej 1 godzinę przed jazdą na rowerze 4. Przed montażem użyj szmatką do oczyszczenia nadmiaru smaru z zewnętrznych powierzchni łańcucha
Referencja: PE-6170121ISP

Opinia eksperta

To lubrykant Protector Pedro's Ice Wax 2.0 350 ml. Jest idealnym uzupełnieniem naszego łańcucha dzięki swojej zdolności do odpychania kurzu i brudu.

Opinia eksperta

To lubrykant Protector Pedro's Ice Wax 2.0 350 ml. Jest idealnym uzupełnieniem naszego łańcucha dzięki swojej zdolności do odpychania kurzu i brudu.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.