Twój koszyk

Plecak Altus Musala 20L zielono-żółty

PVR 301,14 zł
242,43 zł
Oszczędzasz: 19%
Kup ten produkt i zbierz 55 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Plecak Altus Musala 20L jest techniczny i posiada termoformowane oparcie, które umożliwia cyrkulację powietrza z tyłu przy zachowaniu komfortu i posiada wewnętrzną przegrodę na worek hydracyjny. Jest to wszechstronny plecak, który pozwala nam wykonywać główne czynności, dzięki lekkiej tkaninie, z różnymi przegrodami i doskonałym dopasowaniem do ciała. Kieszenie boczne oraz bi-elastyczna przednia kieszeń pozwalają nam przechowywać ubrania lub przedmioty, do których mamy łatwy dostęp, a zapinana na zamek przednia kieszeń idealnie nadaje się do przechowywania drobnych przedmiotów, takich jak klucze, portfel itp. Posiada trzy zewnętrzne kieszenie z bi-elastyczną tkaniną oraz kieszenie w saszetkach. Posiada uchwyt na kijki, przednią kieszeń zapinaną na zamek oraz paski do regulacji ładunku i klatki piersiowej. Charakterystyka: - Wewnętrzna przegroda na worek na wodę - Trzy zewnętrzne kieszenie z bi-elastycznego materiału - Saszetki z kieszeniami - Termoformowane oparcie - Przednia kieszeń i paski na sprzęt - Paski na sprzęt - Wspornik kijków - Przednia kieszeń z zamkiem błyskawicznym - Paski do regulacji obciążenia - Regulacja klatki piersiowej - Wymiary: 49 x 25 x 14 cm - Pojemność: 20L - Materiał: PA 420D PU - Waga: 820 g Technologie: - Fresh it Foam Stały system pleców z termoformowanym oparciem, umożliwia idealne mocowanie do ciała dla większej mobilności bez utraty komfortu i wentylacji. - Wylot H2O z rurki worka hydracyjnego.
Referencja: ALT-1350234-045

Wyróżniamy

Wszechstronny plecak, który pozwala wykonywać główne czynności, dzięki lekkiemu materiałowi, z różnymi przegrodami i idealnemu dopasowaniu do ciała.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Wszechstronny plecak, który pozwala wykonywać główne czynności, dzięki lekkiemu materiałowi, z różnymi przegrodami i idealnemu dopasowaniu do ciała.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.