Twój koszyk

- 23%

Plecak Altus Pirineos 30L żółto-zielony

PVR 359,63 zł
277,09 zł
Oszczędzasz: 23%
Kup ten produkt i zbierz 63 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Plecak Altus Pirineos 30L zaprojektowany z systemem pleców Air Space System zapewniającym wentylację pleców, zachowując separację pomiędzy siatką stykającą się z plecami a korpusem plecaka. Korpus plecaka można podzielić na dwie komory, z dolnym dostępem zapewniającym wygodny dostęp i górnym głównym. Na przedniej kieszeni znajdują się dwa paski do przenoszenia materiału, a taśma posiada dwie kieszenie, jedną z dostępem od zewnątrz i drugą z dostępem od wewnątrz. Plecak ma również wspornik do wygodnego przenoszenia kijków lub czekanów, a boczne paski kompresyjne zapewniają stabilność ładunku. Charakterystyka: - Główna komora z podwójnym dostępem - Wewnętrzna komora na bukłak - Przednia kieszeń - Boczne kieszenie z bi-elastycznego materiału - Uchwyt na kijki - Boczne paski kompresyjne - Wymiary: 57 x 34 x 16 cm - Pojemność: 30 L - Materiał: PA 420D RipStop 6 mm PU - PA 210D MICRO RIPS PU - Waga: 1,3 kg - Typ: Back Air Space System Technologie: - Wyjście rurki na worek z systemem nawadniającym H2O. - System wentylacji Air Space System z bardzo ciasną siatką pleców stykającą się z ciałem, pozostawiającą przestrzeń między plecami a tylnym panelem plecaka.
Referencja: ALT-1300007-053

Wyróżniamy

Plecak Pyrenees idealny do aktywności takich jak trekking, biwakowanie lub podróżowanie z 30-litrową pojemnością pełną przegródek i akcesoriów do przenoszenia wszystkiego, czego potrzebujesz.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Plecak Pyrenees idealny do aktywności takich jak trekking, biwakowanie lub podróżowanie z 30-litrową pojemnością pełną przegródek i akcesoriów do przenoszenia wszystkiego, czego potrzebujesz.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.