Twój koszyk

Pojedyncza platforma brzuszna WOD Core

56,37 zł
Kup ten produkt i zbierz 13 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Platforma abs Singular WOD Core jest nieodzownym sprzymierzeńcem wydajniejszego treningu i treningu mięśni brzucha bez dyskomfortu. Dzięki swojej sekcji specjalnie zaprojektowanej, aby dostosować się do różnych wzrostów i kształtów lędźwiowych sportowców, platforma ta zapobiega uszkodzeniom wynikającym ze złej pozycji, takim jak wygięcie pleców w łuk, zapobiega przeciążeniom w okolicy lędźwiowej, a nawet ewentualnym kontuzjom. Poprawia również stabilność pleców i zapobiega tarciu o podłoże. Nowicjusze w treningu funkcjonalnym mogą również używać go jako podpórki na kolano podczas pompek lub jako zagłówka podczas pompek w staniu na rękach. Charakterystyka: - Waga: 0,6 kg - Długość: 37 cm - Wysokość: 7 cm - Szerokość: 30 cm - Materiał: wyściółka z pianki o dużej gęstości - Wykończenie: antypoślizgowa tapicerka
Referencja: SWO-SW_MAF0301A400000N

Wyróżniamy

Wsparcie i wygoda podczas wszystkich podstawowych treningów, pompek w staniu na rękach i jako wsparcie w każdym ruchu, którego potrzebujesz.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Wsparcie i wygoda podczas wszystkich podstawowych treningów, pompek w staniu na rękach i jako wsparcie w każdym ruchu, którego potrzebujesz.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.