Twój koszyk

Pojedynczy stojak domowy WOD

PVR 5 069,78 zł
4 484,68 zł
Oszczędzasz: 12%
Kup ten produkt i zbierz 1036 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Singular WOD Home Rack wykonany jest ze stali konstrukcyjnej, która zapewnia mu dużą wytrzymałość i niezawodność podczas treningu. Wytrzymuje obciążenie do 250 kg. obciążenie statyczne i jest kompatybilny z pełną gamą akcesoriów do stojaków, takich jak mocowania dysków do stojaków i mocowania zabezpieczające do stojaków. Ponadto wykończenie farbą proszkową lakierowaną w piecu sprawia, że jest on bardzo odporny na uderzenia i normalne warunki wilgotności lub zmiany temperatury. Montaż będzie bardzo łatwy dzięki systemowi przykręcanych wsporników. Jego 1,91 m. wysokie są więcej niż wystarczające, abyś mógł zdjąć sztangę ze stojaka w pozycji obciążonej lub czystej i ćwiczyć wiele ruchów, takich jak nad głową lub przysiady. Zajmuje 1,5 m2, dzięki czemu można go przechowywać w dowolnym kącie garażu lub skrzyni podczas wykonywania innych ćwiczeń. Cechy: - Waga: 53 kg - Długość: 1,22 m - Szerokość: 1,22 m - Wysokość: 1,91 m - Powierzchnia: 1,47 m2 - Maksymalne obciążenie: 250 kg - Materiał: stal konstrukcyjna - Wykończenie: lakierowana farba proszkowa
Referencja: SWO-TW_EST0301A010000X

Wyróżniamy

Idealne wsparcie przy wykonywaniu wielu ruchów siłowych, a także pozwala maksymalnie wykorzystać swoją przestrzeń.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Idealne wsparcie przy wykonywaniu wielu ruchów siłowych, a także pozwala maksymalnie wykorzystać swoją przestrzeń.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.