Twój koszyk

Pojedynczy stojak na elektrownię WOD

PVR 19 868,03 zł
17 298,52 zł
Oszczędzasz: 13%
Kup ten produkt i zbierz 3999 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Stojak na elektrownię Singular WOD ma miejsce na wykonywanie wielu ćwiczeń. Zawiera stojaki zabezpieczające do najcięższych przysiadów, Trunk Blaster do najbardziej wymagających ćwiczeń podstawowych, drążek do podciągania do sesji gimnastycznych oraz wielofunkcyjną kotwicę do lin beatowych, taśm i innych akcesoriów. Po zakotwiczeniu w podłożu natychmiast poczujesz jego stabilność i wytrzymałość. Wykonany jest ze stali konstrukcyjnej i wykończony farbą proszkową lakierowaną w piecu, bardzo odporną na uderzenia, normalną wilgotność obszaru treningowego i najbardziej intensywne treningi. Zawiera: - 1 Trunk Blaster - 2 uchwyty na dyski - 1 wielofunkcyjną kotwicę - 1 pionowy wspornik drążka - 1 parę miseczek J - 1 parę podpórek bezpieczeństwa - 1 oparcie - 1 drążek do podciągania - Płaska ławka nie jest dołączona Funkcje: - Waga : 196 kg bez przechowywania/ 258 kg ze schowkiem - Długość: 127 cm - Szerokość: 197 cm - Wysokość: 250 cm - Powierzchnia: 2,5 m2 - Maksymalne obciążenie: 600 kg - Materiał: stal konstrukcyjna - Wykończenie: lakierowana farba proszkowa - Rozmiar filarów: 80 x 80 cm
Referencja: SWO-TW_EST0301A070200X

Wyróżniamy

Maksymalna moc dla najpotężniejszych sportowców. Najbardziej kompletna stacja treningowa.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Maksymalna moc dla najpotężniejszych sportowców. Najbardziej kompletna stacja treningowa.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.