Twój koszyk

Pojedynczy stojak zasilający WOD

PVR 9 144,60 zł
8 229,88 zł
Oszczędzasz: 10%
Kup ten produkt i zbierz 1902 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Singular WOD Power Rack wykonany jest ze stali konstrukcyjnej i wykończony farbą proszkową lakierowaną w piecu, bardzo odporną na wstrząsy, normalną wilgotność w pomieszczeniu treningowym i najbardziej intensywny trening. Podwójny drążek do podciągania umożliwia wykonywanie ćwiczeń gimnastycznych ze standardowym chwytem 30 mm, a także z chwytem 50 mm, dzięki czemu można jednocześnie pracować nad chwytem. Można go zainstalować zarówno w domu, jak i w pudełku. Możesz także dodać całą gamę akcesoriów do stojaków, dzięki czemu Twój stojak zasilający stanie się miniaturowym pudełkiem. Singular WOD Power Rack zawiera parę miseczek J 50 mm do drążka do podnoszenia ciężarów, parę zamków, dzięki którym możesz trenować minimalizując ryzyko wypadku, oraz podwójny drążek do podciągania z uchwytami 30 i 50 mm. Charakterystyka: - Waga: 90 kg - Długość: 77 cm - Szerokość: 119 cm - Wysokość: 250 cm - Powierzchnia: 0,98 m2 - Maksymalne obciążenie: 500 kg - Materiał: Stal konstrukcyjna - Wykończenie: Lakierowany proszkowo piec
Referencja: SWO-TW_EST0301A030000X

Wyróżniamy

Umożliwia pracę 2 sportowców jednocześnie, a dzięki przymocowaniu do podłoża zapewnia maksymalne bezpieczeństwo przy dużych obciążeniach.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Umożliwia pracę 2 sportowców jednocześnie, a dzięki przymocowaniu do podłoża zapewnia maksymalne bezpieczeństwo przy dużych obciążeniach.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.