Twój koszyk

Pojedynczy uchwyt sufitowy WOD do pierścieni

PVR 732,31 zł
652,32 zł
Oszczędzasz: 11%
Kup ten produkt i zbierz 150 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Wspornik sufitowy Singular WOD do słojów wychodzi naprzeciw potrzebom dołów i osób, które nie mają możliwości umieszczenia słojów na konstrukcji. Uchwyt do pierścienia sufitowego jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ pozwala na umieszczenie pierścieni na suficie boxu lub w garażu domu. Urządzenie mocowane jest do sufitu. Posiada szereg drążków, które pozwolą Ci regulować żądaną szerokość pierścionków. Dla bezpieczeństwa ważne jest, aby pozostawić około 65 cm pomiędzy podporą pierścienia a maksymalną wysokością, jaką może sięgnąć głowa. Uchwyt sufitowy do pierścionków posiada gumowe zabezpieczenia EPDM na krawędziach, które utrzymają paski pierścionków w idealnym stanie. Cechy: - Waga: 5,5 kg - Długość: 96 cm Wysokość: 3,5 cm - Szerokość: 7 cm - Ochrona paska pierścieniowego przed profilem - Profil gumowy EPDM - Twardość profilu zabezpieczającego: 25 +/- 5 Shore A - Maksymalna nośność: 200 kg - Materiał: stal/guma EPDM - Wykończenie: lakierowana farba proszkowa - Pierścieniowy system kotwienia: Za pomocą prętów, które umożliwiają minimalną szerokość od 31 cm do 67 cm, zwiększając o 6 cali 6 cm - System kotwienia sufitu: W górę do 15 otworów o średnicy 10,5 mm - Śruby mocujące nie wchodzą w skład zestawu
Referencja: SWO-SW_EST0101A190000N

Wyróżniamy

Wspornik sufitowy do pierścieni Singular WOD wychodzi naprzeciw potrzebom skrzynek i osób, które nie mają możliwości umieszczenia swoich pierścieni na konstrukcji.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Wspornik sufitowy do pierścieni Singular WOD wychodzi naprzeciw potrzebom skrzynek i osób, które nie mają możliwości umieszczenia swoich pierścieni na konstrukcji.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.