Twój koszyk

Pojedynczy wałek masujący WOD Soft

86,56 zł
Kup ten produkt i zbierz 20 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Wałek do masażu Singular WOD Soft został specjalnie zaprojektowany, aby naśladować nacisk kciuka w celu rozbicia splątanych włókien mięśniowych i zmniejszenia napięcia mięśni. Idealny na rozgrzewkę, przed treningiem lub tuż po nim, miękki wałek piankowy do masażu Singular WOD jest właściwym uzupełnieniem poprawiającym przepływ krwi i rozluźniającym mięśnie. Dodatkowo, dzięki swoim rozmiarom wynoszącym 33 cm długości i 14 cm średnicy, łatwo go przenosić w plecaku treningowym. Automasaż lub rozluźnienie mięśniowo-powięziowe poprawia przepływ krwi w organizmie i elastyczność tkanek oraz jest niezbędny do optymalnej regeneracji i utrzymania rytmu dobowego. Cechy: Waga: 800 g Długość: 33,2 cm Średnica: 140 mm Materiał: pianka Eva o dużej gęstości.
Referencja: SWO-SW_MAF0301A180600N

Wyróżniamy

Polecany do stosowania podczas rozgrzewki, przed treningiem lub bezpośrednio po nim, w celu zwiększenia przepływu krwi i rozluźnienia mięśni.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Polecany do stosowania podczas rozgrzewki, przed treningiem lub bezpośrednio po nim, w celu zwiększenia przepływu krwi i rozluźnienia mięśni.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.