Twój koszyk

Pokrowiec na plecak Mammut Trion Haul czarno-czerwony

PVR 476,62 zł
410,98 zł
Oszczędzasz: 14%
Kup ten produkt i zbierz 94 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Pokrowiec na plecak Mammut Trion Haul to idealny produkt dla osób, które wspinają się po stromych górach i wolą nosić plecak zamiast go nosić. Na pomysł tego produktu wpadł przewodnik górski Patrick Gabarrou jakiś czas temu. Pokrowiec ma za zadanie chronić plecak podczas ciągnięcia go za sobą. Pod osłoną Trion Haul zmieści się dwie lub trzy paczki. Paczki są przymocowane do zawiesia i można uzyskać do nich dostęp w dowolnym momencie, po prostu podnosząc pokrywę. Cechy: Działalność: Wspinaczka Certyfikat Fair Wear Waga: 1060 g Technologie: Fair Wear Fair Wear Foundation to niezależna organizacja non-profit, która działa na rzecz poprawy warunków pracowników w fabrykach odzieży. FWF sprawdza, czy producenci przestrzegają swojego kodeksu postępowania i wprowadzają odpowiednie ulepszenia. Jako inicjatywa wielostronna niezależność FWF jest gwarantowana, ponieważ zarządzają nią związki zawodowe, organizacje pozarządowe i stowarzyszenia przedsiębiorców. Przejrzystość i odpowiedzialność to kluczowe zasady organizacji. Mammut jest jego częścią i ta odzież została wyprodukowana z uwzględnieniem tych wartości.
Referencja: 2530-00190-0731

Wyróżniamy

Idealne rozwiązanie do transportu plecaka i/lub innego bagażu podczas wspinaczki.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Idealne rozwiązanie do transportu plecaka i/lub innego bagażu podczas wspinaczki.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.