- 23%

PowerBar Napój Izoaktywny 1320 g Cytryna

PVR 121,88 zł
93,58 zł
Oszczędzasz: 23%
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Nowy napój energetyczny z węglowodanami od PowerBar. Dzięki unikalnej kombinacji węglowodanów „C2Max” Powerbar ISOACTIVE zapewnia szybkie nawilżenie. Dostarcza również naszemu organizmowi 5 głównych elektrolitów, które tracimy wraz z potem (sód, potas, magnez, chlorki i wapń). Bez sztucznych aromatów, barwników i konserwantów jest to napój szczególnie polecany przed iw trakcie wysiłku fizycznego. W słoikach po 1320 gramów na 18 dawek. Z C2MAX i Extra Sodem. Jego obecność poprawia retencję płynów i minimalizuje produkcję moczu w porównaniu ze spożyciem wody, co oznacza więcej czasu na uprawianie sportu i lepszą kondycję fizyczną. Dodatkowo sód stymuluje pobór wody w celu uzyskania lepszego nawilżenia.
Referencja: POW-24702202

Wyróżniamy

Przyjmuj przed i w trakcie wysiłku fizycznego. Dasz z siebie wszystko.

Wyróżniamy

Przyjmuj przed i w trakcie wysiłku fizycznego. Dasz z siebie wszystko.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.