PowerBar Żel Porzeczkowy [kofeina] 1 szt.

9,77 zł
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
PowerBar Gel Currant [kofeina] to bez wątpienia sztandarowy produkt PowerBar, PowerGel to najbardziej i najlepiej cenione źródło szybkiej energii przez sportowców na całym świecie iw większości dyscyplin sportowych. Niektóre z jego smaków zawierają kofeinę, która działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy i poprawia wyniki w testach wytrzymałościowych, opóźnia objawy związane ze zmęczeniem psychicznym oraz przyspiesza czas reakcji. - Specjalna mieszanka węglowodanów C2MAX zawiera specjalną proporcję glukozy i fruktozy. - Spożywana regularnie podczas ćwiczeń, ta mieszanka może zwiększyć ilość węglowodanów, które mogą być strawione i wykorzystane przez mięśnie nawet o 55%. Badania naukowe wykazały poprawę wydajności średnio o 8%. - Z 200 mg sodu, aby stymulować zużycie wody i mieć lepsze nawodnienie. - Ulepszony dzięki bardziej płynnej kompozycji.
Referencja: POW-22010500-1

Opinia eksperta

Przyjmuj podczas ćwiczeń. Niezastąpiony wśród wszystkich produktów. Daje najszybszy i najbardziej bezpośredni wynik.

Opinia eksperta

Przyjmuj podczas ćwiczeń. Niezastąpiony wśród wszystkich produktów. Daje najszybszy i najbardziej bezpośredni wynik.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.